Slovenska boksarska liga v Ljubljani

V soboto 24.februarja organiziramo slovensko boksarsko ligo, na kateri bo nastopila tudi FCL ekipa. Dogodek bo potekal v Konex centru s pričekom ob 13h.

Ekipo FCL bodo zastopali Luka Mejač, Aljaž Šircelj in Tina Koščak. Ostali borci in borke žal niso dobili parov.

Pridite podpreti naše boksarje!

Predvideni pari na boksarski ligi v Ljubljani:

1. JAKOB TESTEN (BOXEO) – ANEJ NEKREP (RING PT) 3x1min

2. ANJA JABLOČNIK (BK RING PT) – VIDA RUDOLF (DEJAN ZAVEC BOXING) 3x3min

3. RILINT RAMANAJ (BK SLOV. BISTRICA) – ĐULIJANO BAJRIČ (BK INTERCOM)3x1,5min

4. BLAŽ RAZDEVŠEK (INTERCOM) – BENJAM FERATOVIČ (KNOCKOUT LJ) 3x1,5min

5. NIK KLEMENČIČ (BOXEO)– DEJAN LEBURIC (KNOCKOU LJ)3x1,5min

6. DAVID MUHIČ (BK INTERCOM CELJE)– TILEN KOLŠEK (SANKAKU MEDILIP) 3x2min

7. MARSEL SITER (SANAKU MEDILIP) – ALEN KRALJ (RING PT) 3x3min

8. GAL ŠEPIC (LEGIONAR) – ALJAŽ ŠIRCELJ (FCL) 3x3min

9. NEJC PETRIČ (BK LJ) – GAŠPER GRACELJ (BOXEO) 3x3min

10. MARTIN ZALETELJ (KRANJ) – ANDRAŽ ŠELIH (INTERCOM CE) 3x3min

11. DAVID ČOLIČ (BOXEO) – KLEMEN BARLE (SAVOY) 3x3min

12. LOVRO ČONDIČ (RING PT) – ROK BUDRONIČ (INTERCOM CE) 3x3min

13. TINA KOŠČAK (FCL) – ANJA ŠKET (INTERCOM CE) 3x3min

14. MILOŠ TOPIČ (BOXEO) – TILEN HRŽENJAK (RING PT) 3x3min

15. ANDRAŽ JUŽNIČ (KNOCKOUT LJ) – TIM POLJANC (BK HEKTOR) 3x3min

16. ALEN SELIMOVIČ (BK TIVOLI) – TOMI LORENČIČ (DEJAN ZAVEC BOXING) 3x3min

17. SABID VUKALIČ (BK SLOV.BISTRICA) – KLEMEN TURKUŠ (DBŠ FUŽINAR) 3x3min

18. ALEN ŠIŠIČ (GOLDEN GLOVES) – SAŠO MARJANOVIČ (KNOCKOUT LJ) 3x3min

19. ANA PERPAR (BK ĐULI) – KATJA GAJIČ (BK TIVOLI) 3x3min

20. NIK POLIČAR (KRANJ) – ALJAŽ BAN (TIVOLI) 3x3min

21. LUKA MEJAČ (FCL) – GREGA STARAŠINIČ (BOXEO) 3x3min

22. PETER PETEK (TIVOLI) – ŽIGA ZUPANC (KRANJ) 3x3min

23. HARIS AKSALIČ (BK TIVOLI) – TIM JEVŠČEK (BK LJ) 3x3min

 

boks-liga-ljubljana-860

Ne prezrite

osebni trener boks-kickboxing

utrip sampiona

boks-kickboxing-mma-ljubljana

troia logo1

konex

razgibajmo-ljubljano-logo